ONLINE REZERVASYON

Hizmetler:


İstanbul gezinizi en uygun biçimde organize etmek için her türlü hizmete sahibiz. Aşağıda bazı hizmetlerimizi okuyabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Havaalanı Transfer
Araçlarımızla Özel ya da Shuttle Havaalanı Transfer Hizmeti sağlayabiliriz. 1 ile 40 kişi arasında havaalanı transfer aracımız vardır. Temel olarak Atatürk Havaalanı Transferi 1-4 kişi için tek yön 50 Avro tutmaktadır. Sabiha Gökçen Havaalanı Transferi 1-4 kişi için tek yön 75 Avrodur. Shuttle Otobüs Transferleri Atatürk için kişi başına 5 Avro, Sabiha Gökçen için 10 Avrodur. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle temasa geçiniz.Günlük İstanbul Şehir Turları
İstanbul’u keşfetmeniz için farklı Günlük Turlar mevcuttur. Günlük turlar kişi başı 65 Avrodan başlamaktadır. Her sene 3 farklı program vardır. Tam gün Sultanahmet Turu Sultanahmet Camii, Aya Sofya, Topkapı Sarayı, Hipodrom, Kapalı Çarşı ve Süleymaniye Camisini içerir. Başka tam gün bir program olan Boğaziçi Turu ise Mısır Çarşısı, Şehir Duvarları, Haliç, Boğaz’da motor gezisi, Boğaziçi Köprüsü, Ortaköy, Rumeli Hisarı (motordan), Asya yakasında Beylerbeyi Camii ve Çamlıca Tepesi 360 derece panorama İstanbul görüntüsünü içerir. Ayrıca Prens Adalarına bir gemi yolculuğu yapabilir ve araba götürülemeyen bu mekanda faytonlarla gezi yapabilirsiniz. Tüm bu güzel geziler sizi bekliyor. Rezervasyon için bizimle bağlantıya geçiniz.

İstanbul’da Ne Yapmalı?
İstanbul’da görmeye değer pek çok kültürel ve turistik eğlence vardır. Semazen Gösterisi; batı dünyasında Mevlana Celaleddin Rumi ile bilinen ruhsal bir gösteridir. İstanbul’daki semazen gösterileri her gün 19:30′dadır ve yaklaşık bir buçuk saat sürer. Giriş kişi başı 16-20 Avro arasındadır. Eğer folklorik ve oryantal danslar izlemek isterseniz size akşam yemekli Geleneksel Türk Gecesi öneririz. Bu gösteri ulaşım, akşam yemeği ve şov dahil 60-65 Avrodur. Boğazda gezerken de geleneksel bir gösteri izleyebilirsiniz. Eğer macera arıyorsanız İstanbul’u helikopterle gezmeye ne dersiniz? Her haftasonu 2 saat süren bu macera kişi başı 100-120 Avro arasındadır. Galata Köprüsü ve Kumkapı Marmara Denizine karşı geleneksel Türk mutfağını tadabilirsiniz. Siz sadece bize İstanbul’da ne yapmak istediğinizi söyleyin, rezervasyonu biz ayarlarız.Türkiye Gezisi
Türkiye’de çeşitli turlar ve geziler ayarlayabiliriz. Türkiye’nin mistik ve büyülü atmosferini ilk elden yaşayın. Size farklı bir gezi tecrübesi sunuyoruz. Sınırlı bir paket ile yetinmek yerine bize bütçenizi ve görmek istediğiniz yerleri ve fikirlerinizi iletin. Otobüsle ekonomik paketler dışında uçak ile çeşitli paketler de oluşturabiliriz. En çok tercih edilen kültürel turlar İstanbul – Kapadokya – Efes – Pamukkale – İstanbul ya da İstanbul – Gelibolu – Truva – İstanbul’dur. Ayrıca Türkiye’nin güneyini İstanbul – Antalya – Bodrum – İstanbul turları ile görebilirsiniz.

Diğer Hizmetler
Lütfen istediğiniz her türlü hizmetle ilgili bizden bilgi alınız.